RASPORED ODRŽAVANJA DOPUNSKOG RADA ZA PRVE, DRUGE I TREĆE RAZREDE – šk. god. 2017./2018.
Autor: Tvrtko Dujmović, 19. 6. 2018.
U nastavku stranice pogledaj raspored održavanja dopunskog rada...
PREDMET: MATEMATIKA RAZREDI: 1.D, 1.E
PROF. ANDRIJA ČUTURA
21.6.2018. (četvrtak) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
26.6.2018. (utorak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: MATEMATIKA RAZRED: 2.C
PROF. ANDRIJA ČUTURA
21.6.2018. (četvrtak) 16,40 – 19,05 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 11,30 – 12,15 h (1 sat)
PREDMET: MATEMATIKA RAZREDI: 3.A, 3.C
PROF. ANDRIJA ČUTURA
26.6.2018. (utorak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: MATEMATIKA RAZREDI: 2.D, 2.E, 2. F
PROF. VIŠNJA ŠARIĆ
27.6.2018. (srijeda) 15,40 – 18,15 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: MATEMATIKA RAZREDI: 2.A, 2.B
PROF. JOŠKO BEŠKER
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: MATEMATIKA RAZREDI: 1.A, 1.C
PROF. ANA TOMAŠIĆ
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: MATEMATIKA RAZREDI: 3.D, 3.E, 3.F
PROF. ANA TOMAŠIĆ
26.6.2018. (utorak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: ENGLESKI JEZIK S RAZREDI: 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 2.F
POSLOVNIM DOPISIVANJEM
PROF. DUBRAVKA ŠELENDIĆ
26.6.2018. (utorak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: RAČUNOVODSTVO RAZRED: 2.D
PROF. VESNA ČULJAK
26.6.2018. (utorak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: RAČUNOVODSTVO RAZRED: 3.B
PROF. VESNA ČULJAK
21.6.2018. (četvrtak) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
26.6.2018. (utorak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: BIOLOGIJA RAZREDI: 1.D, 1.E
PROF. RENATA BRZICA
27.6.2018. (srijeda) 13,05 – 15,35 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: ENGLESKI JEZIK S RAZREDI: 1.A, 1.B, 1.C
POSLOVNIM DOPISIVANJEM
PROF. MARTINA PEHAR
21.6.2018. (četvrtak) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
26.6.2018. (utorak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: ENGLESKI JEZIK S RAZRED: 2.A
POSLOVNIM DOPISIVANJEM
PROF. MARTINA PEHAR
26.6.2018. (utorak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 11,30 – 12,15 h (1 sat)
PREDMET: HRVATSKI JEZIK RAZREDI: 2.B, 2.C, 2.D
PROF. KATICA BULIĆ
21.6.2018. (četvrtak) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: HRVATSKI JEZIK RAZRED: 1.C
PROF. KATICA BULIĆ
21.6.2018. (četvrtak) 16,40 – 18,15 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 11,30 – 12,15 h (1 sat)
PREDMET: OSNOVE EKONOMIJE RAZRED: 2.D
PROF. TATJANA VUJNOVIĆ
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
26.6.2018. (utorak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: UPRAVLJANJE PRODAJOM RAZRED: 3.C
PROF. TATJANA VUJNOVIĆ
21.6.2018. (četvrtak) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,50 – 9,35 h (1 sat)
PREDMET: RAČUNOVODSTVO RAZREDI: 2.A, 2.B, 2.E
PROF. IVONA RADOŠEVIĆ
26.6.2018. (utorak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: RAČUNOVODSTVO RAZREDI: 3.C, 3.D, 3.F
PROF. IVONA RADOŠEVIĆ
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 9,35 – 12,15 h (3 sata)
29.6.2018 (petak) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: ENGLESKI JEZIK S POSLOVNIM RAZREDI: 1.D, 1.E
DOPISIVANJEM
PROF. KSENIJA KODRNJA ĐEREK
21.6.2018. (četvrtak) 16,40 – 19,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 8,45 – 11,25 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 8,50 – 9,35 h (1 sat)
PREDMET: ENGLESKI JEZIK S RAZREDI: 3.A, 3.B, 3.C, 3.D
POSLOVNIM DOPISIVANJEM
PROF. KSENIJA KODRNJA ĐEREK
21.6.2018. (četvrtak) 16,40 – 19,05 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 11,30 – 13,55 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: OSNOVE EKONOMIJE RAZREDI: 1.B, 1.D, 1.E
PROF. IVANA JURKOVIĆ
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
26.6.2018. (utorak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 12,15 – 13,05 h (1 sat)
PREDMET: OSNOVE EKONOMIJE RAZREDI: 2.A, 2.C
PROF. IVANA JURKOVIĆ
27.6.2018. (srijeda) 13,05 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: PODUZETNIŠTVO RAZRED: 1.D
PROF. LJILJANA ŠANDRK
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: PODUZETNIŠTVO RAZRED: 2.C
PROF. LJILJANA ŠANDRK
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
27.6.2018. (srijeda) 15,40 – 18,15 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 9,40 – 10,25 h (1 sat)
PREDMET: RAČUNOVODSTVO RAZRED: 1.D
PROF. KRISTINA BIRČIĆ
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 8,00 – 8,45 h (1 sat)
PREDMET: HRVATSKI JEZIK RAZREDI: 2.E, 2.F
PROF. KRISTINA GRGIN BUBLIĆ
27.6.2018. (srijeda) 13,10 – 15,35 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
29.6.2018. (petak) 10,40 – 13,05 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 10,40 – 11,25 h (1 sat)
PREDMET: HRVATSKI JEZIK RAZRED: 3.F
PROF. IVAN MOLEK
20.6.2018. (srijeda) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
26.6.2018. (utorak) 9,40 – 12,15 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 12,20 – 13,05 h (1 sat)
PREDMET: MARKETING RAZREDI: 3.B, 3.C, 3.D, 3.E
PROF. ONDINA ČIŽMEK VUJNOVIĆ
26.6.2018. (utorak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
28.6.2018. (četvrtak) 8,00 – 10,25 h (3 sata)
2.7.2018. (ponedjeljak) 14,00 – 16,25 h (3 sata)
3.7.2018. (utorak) 11,30 – 12,15 h (1 sat)