Razmjena znanja

EXCEL

Ovdje su vježbe iz Excela za 2A i 2B razred. Domaća zadaća za ovaj vikend su zadaci u radnim knjigama Geografija i Troškovi marketing. 24.01.2018.

POWERPOINT

U prvom prilogu se nalazi skripta naredbi koje smo koristili za izradu prezentacije Uragan, Hiperveze, Bicikli, Azilanti(grafikoni). Prepišite ju  u bilježnicu. Ažurirano 04.10.2017.

Drugi prilozi su komprimirane datoteke u kojima se nalaze primjeri gotove prezentacije, upute i slike potrebne za kreiranje prezentacije o biciklima i azilantima. Dohvati datoteku na svoje računalo, otvori i preuzmi materijale za prezentaciju.

ACCESS

0. Zad.

U dokumentu DZ Vježba Upiti - sportski klub  se nalaze upute kako urediti Upite. Tablicu, primjere i rješenja zadataka prepiši u bilježnicu.

U Accessu napravi bazu podataka Sportovi i u njoj tablicu, obrazac i upite zadane u ovom zadatku. 9. travanj 2018.

1. Zad.

U komprimiranoj datoteci 1. ZAD Sportski klub se nalazi baza podataka i dokument sa zadacima koje upite treba kreirati. Rješenja upita prepiši u bilježnicu.

2. Zad.

U komprimiranoj datoteci  2. ZAD Učenici sportaši se nalazi baza podataka i dokument sa zadacima koje objekte u bazi treba kreirati i podatke upisati. Rješenja upita prepiši u bilježnicu.

17. travanj 2018.

3. Zad

U dva posljednja priložena dokumenta se nalaze primjeri i zadaci s Upitima. Primjere i rješenja zadataka iz dokumenta 3. Zad Upiti u organizaciji prepiši u bilježnicu.

27. travnja 2018.

4. Zad

U komprimiranoj datoteci Nabava.zip se nalazi baza podataka Nabava i dokument s zadacima. Dohvati datoteke, riješi zadatke i prepiši rješenja u bilježnicu.

04. svibnja 2018.

5. Zad

U komprimiranoj datoteci se nalazi dokument s uputama za obradu baze podataka Humanitarka i accessova datoteka koju će te obraditi.

09. svibanj 2018.