Tjedan međunarodne suradnje

Autor: Luka Tatomir, 18. 4. 2024.

Povodom job shadowinga ugostili smo Isabelle Lenfant, profesoricu ekonomskih predmeta  s Tahitija, koja je upoznala kolektiv s polinezijskim obrazovnim sustavom te provodi hospitiranje na našim nastavnim satima.

Profesorica ekonomskih predmeta iz Španjolske Ana Ochando dopratila je dvoje učenika na obavljanje stručne prakse u knjižari Znanje, a profesorica Beroš ih je upoznala s poslodavcem. Učenici su s koordinatricom, profesoricom Bručić Barić, obišli Ekonomski fakultet, Dinamov stadion i park Maksimir. Pod vodstvom prof. Dunaj i prof. Brnade naše će gošće imati turistički obilazak grada.