Predstavljanje Druge ekonomske škole Zagreb na danima otvorenih dana u OŠ Ivan Meštrović

Autor: JELENA BEROŠ, 26. 4. 2018.

Dani otvorenih vrata u OŠ Ivan Meštrović. Ekonomsku struku s ponosom je predstavljala naša škola i naši dragi maturanti, učenici 4.a razreda: Petra Zadravec, Tina Novačić i Bruno Tomas.

20.04.2018. naši su učenici 4.a razreda; Petra Zadravec, Tina Novačić i Bruno Tomas ponosno predstavljali našu školu svim zainteresiranim učenicima i roditeljima u OŠ Ivan Meštrović na Jarunu.

Bilo je mnogo zainteresiranim učenika koje je najviše zanimala sama atmosfera u školi i odnosi između učenika i nastavnika, dok je roditelje ponajviše zanimao sam plan i program a posebno uvjeti za djecu koja su aktivni i uspješni sportaši.

- zainteresirani roditelj

Naši maturanti lijepo su nas prezentirali te im se ovim putem zahvaljujemo.

Zahvaljujemo i pedagoginji gđi. Irini Maljcov na pozivu, rado ćemo odazvati opet.