Održane diseminacije mobilnosti učenika u Portugalu i Španjolskoj u sklopu Erasmus+KA1 projekta "Spremni za sutra IV"

Autor: Silvija Glavočić, 22. 1. 2024.

Na sjednici Nastavničkog vijeća održanoj 16.1.2024. godine profesorice Dubravka Šelendić i profesorica Jelena Beroš održale su se prezentacije o stručnim praksama učenika. U Portugalu, mjestu Setubal  sudjelovalo je dvanestero učenika trećih razreda od 17.9.-30.9.2023., a u Španjolskoj, u Campo de Gibraltar šestero učenika  četvrtih razreda u razdoblju od 3.12.2023.-17.12.2023. Učenici su stekli radno iskustvo u dvotjednoj stručnoj praksi te se kulturološki oplemenili posjećujući znamenitosti i turističke atrakcije obližnjih mjesta. Učeničke dojmove kao i slike možete pogledati u prezentacijama u prilogu.