Autor: Silvija Glavočić, 11. 4. 2016.

Agencija za mobilnost i programe Europske unije objavila je natječaj "Učenički eTwinning amasadori". Cilj natječaja je odabrati učenika koji će po uzoru  na eTwinning ambasadore surađivati s Nacionalnom službom za podršku te promicati  eTwinning i odgovorno korištenje Interneta među vršnjacima.

Na natječaj se mogu prijaviti učenici 3. i 4. razreda uz podršku nastavnika-mentora. Krajnji rok za prijavu je 22.04.2016.

Pobjednik natječaja ostvarit će ulogu ambasadora u 2016.g., a osim njegove posebne eTwinning uloge za područje Hrvatske, ostvarit će pravo na putovanje na godišnju eTwinning konferenciju u Atenu u listopadu 2016.g. u pratnji svog nastavnika.