Nastup učenica 4.f razreda s vježbeničkom tvrtkom Svjetski putnik d.o.o. na 2. Sajmu vježbeničkih tvrtki Ekonomske škole Velika Gorica

Autor: JELENA BEROŠ, 19. 4. 2016.

U petak, 08.04.2016.godine održan je 2. Sajam vježbeničkih tvrtki u Ekonomskoj školi Velika Gorica. Na sajmu je sudjelovalo 12 vježbeničkih tvrtki 3. i 4. razreda Ekonomske škole Velika Gorica: Đurđine Činkice, Capi Tapi, Iskra putovanja, Mobitech, De Eventos, Adonis, Liquore, Pokon-Pokon, EkoN, Tiskaj me, Sport.it i Korekt., te naša vježbenička tvrtka Svjetski putnik d.o.o.

Tvrtku su predstavljale učenice 4.f razreda: Maja Peica, Laura Premužak, Tea Precca i direktorica Mia Omerović.

Nastupom koji je bio ujedno i natjecateljskog karaktera naša tvrtka osvojila je 6. mjesto.

Sajam su otvorili ravnateljica Vesna Brkljačić, prof. i voditelj stručnog vijeća ekonomske grupe predmeta, profesor Ivan Mohar.

Učenici su prezentirali svoje vježbeničke tvrtke pred stručnim žirijem. Bilo nam je ugodno, zanimljivo, zabavno i edukativno te se nadamo ponovnom sudjelovanju.

Autor: Tea Precca, 4.f

Izvor: http://ss-ekonomska-velikagorica.skole.hr/?news_hk=1&news_id=515&mshow=290#mod_news