Autor: Silvija Glavočić, 20. 10. 2017.

Nastavni zavod za javno zdravstvo ''Dr. Andrija Štampar'', Služba za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti organizira nagradni natječaj ''Škola bez droge - grad bez droge'' te poziva sve učenike 7. i 8. razreda osnovne škole, kao i učenike svih razreda srednje škole, da se pridruže natječaju te pokažu svoju kreativnost i originalnost.

Više o ciljevima, uvjetima i nagradama pročitajte u prilogu.

Pozivamo sve kreativne i zainteresirane učenike da se pridruže nagradnom natječaju - cilj je na zanimljiv i kreativan način progovoriti o problemima ovisnosti te kako ih prevenirati.

Natječaj traje tijekom listopada, studenog i prosinca, a obuhvaća dvije kategorije:

UVJETI:

1.) Svaki razred može poslati samo jedan zajednički rad u kategoriji natjecanja za najbolji plakat;
2.) Svaki učenik može poslati samo jedan rad u kategoriji natjecanja za najbolji slogan;
3.) Pojedinac koji se javlja u kategoriji natjecanja za najbolji plakat (zajednički rad), može se također natjecati i u kategoriji za najbolji slogan;
4.) Radovi učenika koji pohađaju 6. razred (i niže) ne mogu ući u konkurenciju.

Svoje radove učenici trebaju dostaviti osobno u prostore Centra za zdravlje mladih (Heinzelova 62).

RADOVI SE DOSTAVLJAJU OD 15.11.2017. DO 24.11.2017.

Radove će ocjenjivati posebna komisija, a proglašenje najboljih radova održat će se u prostorima Nastavnog zavoda za javno zdravstvo ''Dr. Andrija Štampar'', na kraju Međunarodnog mjeseca borbe protiv ovisnosti, u prosincu.