Održana diseminacija učeničke stručne prakse u Sotograndeu u skopu Erasmus+ KA1 projekta "Spremni za sutra III"

Autor: Luka Tatomir, 29. 3. 2023.

Na sjednici Nastavničkog vijeća održanoj dana 23. ožujka 2023. godine profesor Andrija Čutura prenio je iskustva šestero učenika četvrtih razreda koji su sudjelovali na mobilnosti u Sotograndeu od 21. studenog do 2. prosinca 2022. godine u sklopu Erasmus+ KA1 projekta „Spremni za sutra III“. Učeničke dojmove možete pogledati na sljedećoj poveznici: https://youtu.be/pWfQXvKzriU

Ova mobilnost je od izuzetnog značenja za projekt „Spremni za sutra“ jer je to prva izravna suradnja Druge ekonomske škole sa školom IES Torre Almirante iz Algecirasa u Španjolskoj. Ponosni smo što je prva takva suradnja prošla bez ikakvih poteškoća i što su svi sudionici su imali samo pozitivna iskustva. Planiramo i u budućnosti ostvariti još takvih suradnji kako bismo učenicima i nastavnicima naše škole omogućili što više mogućnosti sudjelovanja u projektu.